Britney Spears mban balluke për të mbuluar ‘kompleksin’ e saj

By

Të martën, këngëtarja shumë e suksesshme Britney Spears publikoi një foto në llogarinë e saj në Instagram të shoqëruar me një shkrim të gjatë.

Ajo shkruan për balluket dhe rolin kompleks që ato kanë pasur në jetën e saj dhe në vetë vlerësim.

Britney Spears: Then and Now - Celebrity Beauty and Style on ...

“Nuk kisha më balluke që nga klasa e tretë dhe më kujtohet si sot…Ka qenë diçka shumë e madhe për mua të ekspozoj ballin. Vetëm njerëzit e bukur në jug e bënin këtë dhe unë s’jam ndjerë ndonjëherë e tillë, prandaj nuk isha e gatshme ta zbuloja. Kisha dhëmbë të shëmtuar dhe ndihesha si rosaku i shëmtuar. Mbaj mend që kam bërë një takim në një agjenci modelesh, por s’ndihesha fare e lezetshme, prandaj shkova në shtëpi dhe i thashë: “Ndoshta mund të bëhem dhe unë si vajzat e mëdha dhe të zbuloj ballin…Këtë bëra dhe dukesha shumë keq por mendoja se dukesha e mrekullueshme. Mendoj se e dija që nuk dukesha bukur por mendoja se dukesha më ‘cool’…po që atëherë kam pasur balluke. Njerëzit zgjedhin mënyra të ndryshme që të ndihen të mbrojtur… kur i lëshoj balluket përmbi ballë ndihem më e mbrojtur. Sikur jam në klasë të tretë përsëri.” – shkroi këngëtarja nën foton që postoi në Instagram . /Prive.al

View this post on Instagram

🌹🌹🌹

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Artikuj të ngjashëm