Brendi i famshëm e shpërndan imazhin e Alaudin Hamitit në Instagram-in e tij

By

Nuk mundet mohuar fakti që Alaudin Hamiti ka një sens të guximshëm të modës.

Ai di të gërshetojë elegancën me tendencat aktuale të modës dhe gjithmonë duket sikurse ka dalë nga një faqe e një reviste të modës.

Momentalisht, ai po shijon pushimet në Greqi, pushime që do i duhen para se të nisë puna intensive e transmetimit të edicionit të parë të Big Brother Kosova ku Hamiti është moderator.

Në një nga mrëmjet glamuroze të Greqisë, moderatori u shfaq me një kanatiere të bardhë nga brendi luksoz, Louis-Gabriel Nouchi e themeluar në Paris.

Faqja zyrtare e brendit në Instagram ka ndarë një fotografi të moderatorit i cili ka veshur një nga artikujt më të kërkuar të edicionit pranverë/verë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm