Brenda zyreve luksoze të Kylie Jenner

By

Kylie Jenner nuk kursej asgjë kur krijoi zyrën e Kylie Cosmetics!

Vlera neto e Kylie është e mjaftueshme për të motivuar këdo që të mos e braktisë kurrë punën e saj të ditës (mogulja e bukurisë raportohet se vlen një miliard dollarë, sipas Forbes) dhe ajo tashmë tregoi dollapin e saj të çantave, të kompletuar me çdo çantë Hermes, Louis Vuitton dhe Chanel mund të mendoj.

Image result for kylie jenner office

Por zyra e Kylie Cosmetics i shton fjalës “e pasur” në një nivel tjetër.
Më e vogla e Kardashian-Jenner, postoi një video në YouTube, duke i dhuruar fansave të saj një pamje brenda zyreve së saj luksoze.

Image result for kylie jenner office
Ylli i Keeping Up with the Kardashians zbuloi se ajo mban kavanoza me M&M të personalizuara përreth zyrës – të cilat shtypen me foto të fytyrës së saj.

Image result for kylie jenner office

Përveç M & Ms, ka disa kavanoza të tjera karamele të vendosura në të gjithë zyrën, duke mbajtur lollypops rozë dhe Starbursts rozë.

Videoja hapet me Kylie duke qëndruar para një derë të bardhë me logon e firmës së firmës së markës, duke e rrëshqitur hapur për të zbuluar një zonë të madhe pritjeje me një shenjë neoni rozë “Kylie” që varet në mur.

Image result for kylie jenner office

Që andej, Kylie na shëtit nëpër hapësirën e saj shumë rozë të zyrës, duke përfshirë një mori sallash konferencash, në mënyrë që miqtë dhe familja e saj të mund të organizojnë takime, një zonë kuzhine të pajisur me të gjitha llojet e pijeve, dhe një restorant. Kjo hapsirë është e kompletuar me një makinë shitjeje shampanjë, dhe jo vetëm çdo shampanjë por M O E T.

Pjesa më e mirë e të gjithë turneut? Dhoma e gjumit e vajzës së saj Stormi.

Këtu mund ta ndiqni videon e plotë:

Burimi: People.com

Artikuj të ngjashëm