Brenda shtëpisë së Learta Jakupit

By

Kamera e Prive, ishte prezente në shtëpinë e sopranos dhe sipërmarrëses, Learta Jakupit.

Ajo na rrëfen gjithçka për ditën e saj tashmë që po pret edhe një fëmijë të dytë.

Më pas ajo na shoqëron edhe në dyqanin e saj ku na zbulon shumë detaje.

Për më shumë zbuloni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm