Brenda shtëpisë mahnitëse të familjes Fejzullahu (FOTO)

By

Duke arritur të ndërtojë karrierën dhe familjen paralelisht pa asnjë zhurmë që do vinte në pikëpyetje vlerat, këngëtari Ermal Fejzullahu ka arritur që bashkë me gruan, Arianën dhe fëmijët të shndërrohen në imazhin e një familjeje perfekte.

Kjo është arritur mes tjerash edhe duke pasur një limit mes privates dhe publikes duke mos ekspozuar shumë nga pjesa e familjes.

Por, një përjashtim është bërë së fundmi nga Ermali i cili me ndjekësit e tij në rrjete sociale ka ndarë disa kënde të shtëpisë në një prej lagjeve më luksoze të vendit.

Në fotot e ndara në Instagram, shihet dhoma e personalizuar e njërës prej vajzave dhe këndi i leximit, të dizajnuar në një frymë moderne ku mes tjerash, vend ka edhe për çmimet e marra ndër vite në karrierë. /Prive.al/

14975914_10202185358791251_1507450378_o

14924036_10202185358871253_1528501423_o

Artikuj të ngjashëm