Brenda shtëpisë 2 milionë dollarëshe të Bebe Rexhës (FOTO)

By

Mirësevini në shtëpinë e Bebe Rexhës!

Këngëtarja 30 vjeçare ka një shtëpi piktoreske në Hollywood Hills, Calif.

Ylli i “Meant to Be” e bleu shtëpinë në vitin 2018. Ndërsa shtëpia erdhi me një çmim prej 2,072,000 dollarë, tiparet e saj të nivelit të lartë sugjerojnë se ia vlente çdo qindarkë.

Listimi e përshkroi vendbanimin si një vilë “e bërë nga stilisti” me një “shije të rivierës franceze dhe italiane”.

Vetëm oaza në natyrë është e mjaftueshme për t’i bërë mysafirët të ndjehen sikur janë në largim përfundimtar. Nga pishina luksoze e deri tek pamjet gjithëpërfshirëse të kodrës, ky oborr i shtëpisë i ka të gjitha. Oborri me mure dhe i mbyllur gjithashtu ndihmon në mbrojtjen e privatësisë së artistes.

Pasi hynë brenda, vizitorët mund të kalojnë ca kohë në dhomën e ndenjes, e cila ka një vend zjarri të madh dhe trarë të mrekullueshëm të tavanit.

Dhoma e gjumit master shërben gjithashtu si një tërheqje e vërtetë. Ajo përmban një ambient të këndshëm për lexim, dy dollapë të mëdhenj dhe një banjë-si spa. Me dushin e tij me avull, vaskën e sapunit dhe dyshemetë e ndezur, dhoma ka gjithçka që këngëtarja ka nevojë pas një dite të gjatë pune.

Shtëpia gjithashtu ka një kuzhinë të bardhë komode dhe një suitë të plotë për mysafirë.

Bebe Rexha, HomeBebe Rexha, HomeBebe Rexha, HomeBebe Rexha, HomeBebe Rexha, HomeBebe Rexha, HomeBebe Rexha, HomeBebe Rexha, HomeBebe Rexha, HomeBebe Rexha, HomeBebe Rexha, HomeBebe Rexha, Home

 

 

Artikuj të ngjashëm