Brenda shtëpisë 10-të milionë dollarëshe të aktores Jessica Alba

By

Aktorja e famshme amerikane, Jessica Alba i ka hapur dyert e shtëpisë së saj, për numrin e fundit të revistës Architectural Digest, ku prezanton edhe fëmijët e saj Honor, Hayes dhe Haven.

“Ne donim një shtëpi ku do kujdeseshim për fëmijët tanë, t’i shihnim duke luajtur dhe duke u rritur”.

jessica alba architectural digest 14297138

Ajo ka thënë se shtëpia ku tani jeton me bashkëshortin e saj Cash Warren, ishte inspiruar nga shtëpia e të famshmes Ellen DeGeneres.

“Shpesh Ellen na ftonte në festat e shtëpisë së saj, dhe sa herë dilnim nga aty, thoshim me njëri tjetrin që shtëpia e tyre është tejet e bukur”, ka thënë Alba për revistën në fjalë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm