Brenda festës së ditëlindjes së Tarës, dekoret mahnitëse (FOTO)

By

Vajza e vetme e ish çiftit Blerim Muharremi dhe Teuta Krasniqi, ka festuar të premten ditëlindjen.

Vogëlushja Tara e cila po rritet, ka kremtuar ditën e lindjes në një ambient gati se magjik të rregulluar nga kompania “Grand Decor”.

Fotografitë nga festa i ka publikuar Teuta, e gjithçka është organizuar në një hapësirë të gjelbëruar diku në natyrë.

Në këtë ngjarje familjare, i përjashtuar ka mbetur Blero, i cili nuk është ftuar të festojë atë pasdite, mirëpo në mbrëmje, ai i ka organizuar Tarës një tjetër festë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm