Brenda festës përallore në familjen e Edona Llalloshit

By

Dita e djeshme për familjen e Edona Llalloshit ka qenë pak më e veçantë.

Pasi festuan pak ditë më parë ditëlindjen e 60-të të prindit, një tjetër ditëlindje ka krijuar momente të paharrueshme.

Festa e një vjetorit të mbesës së këngëtares, e zhvilluar dje ka qenë me të vërtetë e bukur.

Nga cfarë ka ndarë këngëtarja Edona Llalloshi në rrjete sociale, me një organizim perfekt ku përfshiheshin edhe maskotat e ndryshme, sidomos për fëmijët kjo ka qenë një datë për t’u mbajtur në mend.

Më poshtë fotografia e Edonës me djalin, vajzën dhe mbesën. Për Erën e vogël, edhe 100! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm