Brenda festës në familjen e Vedat Ademit (FOTO)

By

Dita e sotme është e veçantë në familjen e këngëtarit Vedat Ademi.

Djali i dytë, Eren feston ditëlindjen duke mbushur 2 vjet.

Ka qenë këngëtari ai që ka ndarë fotot nga festa e ditëlindjes në rrjetin social Instagram shoqëruar me një urim të bukur.

‘Gezuar ditelindjen e dyte shoku im i vogel Eren, u befsh 100 vjeç e ashtu siç na e mbush zemren me gezim çdo dite, ashtu paç dhe jeten e gezuar e u befsh i mbare Mami, Babi dhe Joni te duam shumee’   – është shprehur Vedati në postimin e bërë.

Edhe 100 për Eren! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm