Brenda fejesës së Platorit, ja si reaguan Shkurta e Shyhreti ndaj njëra-tjetrës

By

Prive këtë herë sjell shumë detaje që nuk u bënë të ditura për publikun sa i përket fejesës së madhe të Platorit.

Mihrije Braha dhe Naim Abazi fejuan djalin e tyre Platorin.

Me shumë të ftuar dhe ambient dekorues, familja e famshme pati natë të gjatë dhe me atmosferë.

Prive sjell për ju krejt çka nuk u pa nga kjo natë përmes videos së mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm