Brenda dasmës së Genta Canës – momente që nuk u panë (FOTO)

By

Mbrëmë u martua prezantuesja e njohur kosovare, Genta Cana.

Ajo kurorëzoi dashurinë me Noli Fetoshin, në një ceremoni madhështore në Prizren.

Prive ju sjell fotografi nga momenti i kurorëzimit dhe poza të çiftit shumë simpatik, të realizuara deri në detaje.

Nëse nuk e dini, Genta është në pritje të fëmijës së saj të parë por do të jetë në ekran deri në lindjen e foshnjës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm