Brenda apartamentit 39 milionë eurosh të çiftit të famshëm David dhe Victoria Beckham

By

David dhe Victoria Beckham kanë blerë një apartament jashtëzakonisht luksoz  prej 39 milionë në Miami, Florida.

Ndërtesa e jashtëzakonshme, e projektuar nga arkitekti Zaha Hadid, ka një pishinë në çati, spa, sallon bukurie, bar dhe një palestër.

Ndërtesa 62 katëshe është e gjatë mbi 700 metra dhe ka një helipad privat (hapësirë ku ateron helikopteri), pamje nga oqeani dhe dritare që janë nga dyshemeja deri në tavan, dhe është përfunduar vetëm në fillim të këtij muaji.

 David and Victoria have bought an incredible £36million luxury apartment in Miami, Spanish media reports

 It has views over the bay - and floor to ceiling windows

 The 62-storey tower is over 700 feet tall and very exclusive The tower in downtown Miami was only completed last month

 

 

 

Artikuj të ngjashëm