Brad Pitt del nga spitali në një karrocë me rrota – Çfarë i ndodhi aktorit?

By

Aktori i famshëm i Hollivudit fituesi i Oskarit Brad Pitt aktualisht është në një proces të vështirë divorci me ish-gruan e tij Angelina Jolie, dhe duket se ai gjithashtu ka probleme shëndetësore.

Në të vërtetë, aktori 57-vjeçar u pa të enjten duke lënë një spital në Beverly Hills me një karrocë invalidësh. Edhe pse u përpoq të fshihej nën kapuç dhe syze dielli, paparacët përsëri e njohën dhe fotot shqetësuan fansat e tij. Por sipas portalit Page Six, aktori ishte për të nxjerrë dhëmbin e mençurisë.

Pas operacionit, një anëtar i stafit e çoi atë me një karrocë tek makina dhe truproja i tij mbante një çantë me ilaçe kundër dhimbjes, për arsye sigurie. Brad thuhet se do të jetë një nga prezantuesit në Oskarëve të këtij viti më 25 Prill, kështu që ai donte të rregullonte procedurën para kësaj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm