Brad Pitt cilëson jetën e tij si ‘katastrofale’

By

Pas fjalimit të tij në Golden Globes, Brad Pitt përsëri ka përmendur jetën e tij romantike- këtë herë duke e etiketuar atë “katastrofale”, gjatë intervistës së tij në “WTF” podcast me Marc Maron.

Duke u shfaqur në podcast përkrah tij ishte edhe Leonardo DiCaprio, nikoqiri e pyeti se në cilën pikë në karrierën e tyre e kuptuan se ata “ja dolën mbanë”.

DiCaprio, 45 vjeçar, u përgjigj se pasi ai bëri Titanic, ai vuri re një ditë se ai po ndiqej nga katër furgona të zinj.

Edhe pse fituesi i çmimit Oskari tha se një gjë e tillë nuk ndodhte shpesh më, Pitt i ndarë dy herë nga Jennifer Aniston dhe së fundmi Angelina Jolie, u shfaq në shokuar dhe e pyeti: “Nuk ndodh më?”

Ai vazhdoi dhe bëri shaka: “Jam pak i pakënaqur me ju tani kur e dëgjoj atë. Unë jam si ushqim për tabloide. Unë nuk e di… ndodhta ndodh për shkak të jetës time romantike katastrofale, ” për të cilën, DiCaprio tha, “Ju keni një jetë personale shumë emocionuese! Ashtu si tha Lil Kim, paparacët do t’ju në një mënyrë ose tjetrën.”

Image result for brad pitt jennifer

Image result for brad pitt angelina jolie

 

 

Artikuj të ngjashëm