Bora Zemani na e hodhi të gjithëve këtë 1 prill!

By

Gjatë ditës, Bora Zemani befasoi të gjithë ndjekësit e saj kur njoftoi se ajo po lanson këngë.

“Nuk jam si ti”, gjoja kënga kishte emrin dhe moderatorja e prezantoi si një befasi për të gjithë fansat e saj.

Por ekzaltimi i fansave ishte jetëshkurtër sepse në fakt postimi i saj ishte vetëm një rreng për këtë 1 prill.

Shihni më poshtë videot që ajo ka ndarë në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm