Bora provoi sfidën e grimit në tre minuta dhe ‘dështoi me sukses’

By

Prezantuesja Bora Zemani nuk e ka problem të dalë pa grim.

View this post on Instagram

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Veçanërisht në ditët “off” nga puna, në këtë formë e shohim shpesh në rrjete sociale.

Së fundmi, Bora në TikTok ka provuar sfidën e grimit për tre minuta.

Dhe thoni ju, a ia ka dalë? Në fakt, Bora mund të themi se ka “dështuar me sukses” që të bëhet gati për një kohë kaq të kufizuar.

Video më poshtë ju sjell sfidën e plotë në 180 sekonda. /Prive.al

@borazemani

Komplet deshtim 😂

♬ original sound – borazemani

Artikuj të ngjashëm