Bora paska rënë për të, Eneda Tarifa i gëzohet bardhësisë më shumë se fëmijët

By

Borë me bollëk, për të gjithë e ka kohë që më bukur natyra s’është dukur.

Dhe krejt këtë bukuri po e shijon fort këngëtarja e njohur Eneda Tarifa, e cila ka nxjerrë fëmijën brenda vetes dhe ka nisur lojën në borë.

Në profilin e saj në Instagram, ajo ka publikuar një video të tipit “boomerang”, duke e shijuar bardhësinë e borës e duke i shkarravitur në të e lumtur. /Prive.al

View this post on Instagram

Bore per te tere…

A post shared by Eneda Tarifa (@enedatarifa) on

Artikuj të ngjashëm