Bone pa Dhuratën (Foto)

By

Dhurata Ahmetaj është shumë pranë finalizimit të këngës së saj më të re ‘Bone pa mu’ që në muzikë është punuar nga Luro dhe Seven Saraçi teksa është mixuar dhe masterizuar nga Bini Music.

Ajo që e dallon këtë projekt është teksti i saj që përsipër këtë herë e ka marrë Dhurata dhe ka shkruar vargjet e ‘Bone pa mu’.

Klipi mbrëmë është xhiruar nga produksioni Imagine dhe në sy bie shumë pamja e Ahmetaj që nga fotografitë e publikuar shihet një ngjajshmëri e madhe me këngëtaren botërore Jennifer Lopez.

Këtë ngjashmëri e kanë vërejtur edhe ndjekësit e saj të cilët kanë shkruar se që Dhurata i ngjan shumë në fytyrë J Lo-së./Prive.al

https://instagram.com/p/5Ie7LFwbkY

https://instagram.com/p/5IEDs0wbgE

Artikuj të ngjashëm