Bombastike, Enca Haxhia zbulon format e saj të mbushura

By

Shpesh është akuzuar për mbipeshë e për ndërhyrje në imazhet e saj.

Por këngëtarja Enca Haxhia, e do veten ashtu siç është. Haxhia shquhet për forma të plota fizike, me gjoks e vithe të bëshme dhe këtë pamje s’e ka ndërmend ta ndryshojë.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi nga një vend ku po bën pushimet, ku shfaqet në rroba banje dhe duket atraktive.

Ajo ka prezantuar edhe gjoksin e saj bombastik, e po ashtu edhe linjat e bëshme trupore. /Prive.al

View this post on Instagram

Full Course Meal 🍯🍽

A post shared by ENCA (@enca) on

Artikuj të ngjashëm