Bomba, prurja në skenë që s’duhet t’iu ikë (VIDEO)

By

Estrada shqiptare së fundmi ka njohur shumë prurje të reja.

Me risi në stil, depërtimi dhe katapultimi drejt famës ka qenë i shpejtë për faktin që secili prej tyre, unik në atë që sjell është përqafuar nga publiku.

E një prej emrave që po merr vëmendje është reperi Bomba.

Ai rreth tre javë më parë ka publikuar projektin “E.M” nën vulën e PINT i cili ka marrë goxha vëmendje në rrjete sociale, me kritika pozitive nga publiku.

Këngët e tij janë të shkruara nga vetë reperi teksa K-Master është zgjedhur për përpunimin.

Për të gjithë ju që se keni dëgjuar, më poshtë projekti i cili ka marrë vëmendje të madhe javëve të fundit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm