‘Bomba’ e rradhës nga Capital T është gati tashmë: Ja kur pritet të ‘shpërthejë’ ajo!

By

Reperi i njohur, Capital T, mbylli vitin 2016 në mënyrën më të mirë të mundshme duke lënë pas një mal me super krijime.

Produktiviteti i tij do të vazhdojë nejt pasi që ai ka gati tashmë ‘Bombën’ e rradhës të cilën do e sjellë në bashkëpunim.

‘C’est la guerre’ është edhe titulli i vendosur nga Kapo i cili këtë herë ka zgjedhur të bashkëpunojë me dy artistë të huaj emrat e të cilëve janë Macro dhe Dj Nika.

20 Janari do të jetë edhe data e lansimit të këtij super produkti teksa reperi do të vijë shumë më ndryshe se herave tjera. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm