“Boll u bo tu vujt” thotë Luana në këngën e re

By

Luana Vjollca ka publikuar sot këngën e saj më të re.

“Boll u bo tu vujt” thotë bukuroshja në krijimin muzikor që mban vulën e Alandyt.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja për projektit.

Ju pëlqeu si këngë apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm