ÇKA DO TË SJELLIN BLUNT & REAL?!

By

Blunt dhe Real pas bashkëpunimit me Butrintit janë duke punuar në një projekt të ri.

Bëhet fjalë për një këngë tjetër mes dy artistëve duke mos inkuadruar këngëtarë tjerë.

Kënga është finalizuar dhe është produkt i Bluntit teksa videoklipi do të xhirohet nga Imagine./Prive.al

Artikuj të ngjashëm