Blunt e Real kapen me Ermal Mamaqin: E detyrojnë ta bëjë këtë gjë!

By

Këtë javë janë të ftuarit e komedianit Ermal Mamaqi në emisionin e tij javor, “Xing me Ermalin”. Dyshja e famshme dhe shumë e përfolur në muajt e fundit, Blunt dhe Real, do ulen përballë tij, pas një historie të gjatë ofendimesh me reperët Gjiko e Ledri Vula.

Por para se të bëjnë show, ata e kanë detyruar Ermal Mamaqin t’i përputhet sjelljes së tyre, duke e bërë të thotë “shaolin” dhe “skuur skuur”, dy fraza që reperët i përdorin gjithmonë në videot e tyre.

“S’ka dasht me bo “shaolin”, thotë Blunt, e më pas prezanton Mamaqin duke përsëritur fjalët e reperëve kosovarë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm