Blunt dhe Real po sjellin album – 15-të këngë dhe ‘projekti më i kushtueshëm në estradë’

By

Reperët e famshëm kosovarë që lanë nam vitin e kaluar me të qenit aktiv në rrjete sociale duke thumbuar kolegët e tyre e duke para qitur një stil krejt tjetër të të bërit rep.

Blunt dhe Real One të njohur tash si “Shaolin Gang”, pritet që gjatë ditëve në vazhdim në Prishtinë, ta bëjnë edhe promovimin e albumit të tyre të ri.

Siç merr vesh Prive, albumi do përmbajë edhe disa nga këngët që janë lansuar së fundmi, ndërsa dyshja kanë deklaruar se ky do jetë projekti më i kushtueshëm në estradë, e do të përmbajë 15-të këngë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm