Bleros po i mungon një person mjaft i veçantë! (FOTO)

By

Këngëtari i njohur Blero, para afro 2 vitesh publikoi një fotografi ku shfaqi për herë motrën e tij, Tinën.

Dita e sotme duket se po e lidh emocionalisht pikërisht me të, kjo pasi artisti publikoi fotografinë në fjalë duke treguar se po i mungon shumë ajo.

Distanca e madhe mes tij dhe familjes në Suedi kanë bërë që shpeshherë artisti të ndihet kështu pavarësisht se mes tyre nuk mungojnë as vizitat e shumta.

 

Artikuj të ngjashëm