Bleros dikush i afërt ia keq përdori Instagramin, reagon këngëtari

By

Dikush nga ekipi i këngëtarit Blerim Muharremi, e ka keqpërdorur instagramin e tij, për të publikuar diçka që nuk përkon me personalitetin e Bleros.

Ndonëse s’kemi arritur të shohim se çfarë është publikuar nga instagrami i tij, Blero ka reaguar duke shkruar se llogaria i është keqpërdorur.

“Instagramin tim e ke keqpërdorur dikush nga ekipa që ka akses dhe këtë do a kuptoj së shpejti. Unë jam njeri familjar i devotshëm, baba dhe i fejuari i Afronës. Nuk toleroj këtë gjë”, ka shkruar këngëtari, duke i siguruar ndjekësit e tij për 100% se nuk ishte ai që ka postuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm