Blero surprizon, publikon këngën në fundjavë

By

Blerim Muharremi, këngëtari i njohur shqiptar, nuk ka bërë asnjë paralajmërim se po sjellë këngë të re, megjithatë Prive merr vesh se projekti i tij publikohet këtë fundjavë.

Pas një dueti që rezultoi i suksesshëm me këngëtaren Fatlume Pupovci, Blero po sjellë një tjetër këngë megjithatë, nuk ka ndonjë detaj nëse është baladë apo diçka ritmike që t’i përshtatet verës.

Kësaj here Blero vjen solo, pas dy bashkëpunimeve paraprake në këngën “Plaga Ime” me Pupovcin dhe atë “Një ditë”, me Kolë Oroshin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm