Blero risjell këngën e Sabri Fejzullahut

By

Mbrëmë këngëtari Blero ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Këtë herë artisti u bë bashkë me Fissin dhe Donin për të risjellur “Pse s’thashë të du” nga Sabri Fejzullahu.

Kënga është cover i punuar gjatë këtyre ditëve të karantinës dhe erdhi me video me tekst./Prive.al

Artikuj të ngjashëm