Blero rikthen këngën “Fotografi”

By

Një nga këngët që ende dëgjohet është padyshim kënga e tij “Fotografi”.

Kënga e publikuar në korrik të vitit 2006 po rikthehet përsëri për publikun, por vetëm në një formë tjetër.

Trendin e këngëve remix po e vazhdon edhe Bleron, dhe pikërisht kjo këngë do rikthehet në këtë formë.

Lajmin e bëri të dirat vet këngëtari në llogarinë e tij në Instagram.

Remixi do të punohet nga Albos dhe do të publikohet më 4 dhjetor.

Artikuj të ngjashëm