Blero po zhvendoset nga Kosova në Zvicër?

By

Blero para pak dite në një intervistë tregoi se planet e tij dhe të Afronës kanë ndryshuar.

Fillimisht, çifti kishin menduar të zhvendoseshin për të jetuar në Kosovë, por tani kanë menduar që të blejnë në shtëpi në Zvicër dhe të zhvendosen atje.

Jeta e tyre do të ndahet mes këtyre dy vendeve, por që pjesa më e madhe e kohës së tyre do i përkas Zvicrës.

Aktualisht, Blero ka udhëtuar drejt këtij vendi e mund të ndodh që edhe të shikojnë shtëpinë e ardhshme të tyre./Prive.al

Artikuj të ngjashëm