Blero pasqyron edhe me fotografi momentin e keq të dy netëve më parë (FOTO)

By

Si një tifoz i madh i ekipit të Barcelonës, këngëtari Blero natyrisht që ndeshjen e dy netëve më parë e ka përcjellur në çdo detaj.

Ajo që mund të mos i ketë pëlqyer atij natyrisht është loja dhe rezultati përfundimtar i cili fliste në favor të ekipit të Juventusit.

Momente të këtilla natyrisht se për Bleron nuk kalojnë në mënyrën më të mirë të mundshme teksa këtë fakt më së miri na e vërteton fotografia e shkrepur nga një mik i tij gjatë asaj mbrëmje.

Shenjat e fytyrës së artistit e shprehin më së miri gjendjen emocionale të tij në atë mrëmje. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm