Blero merr një dhuratë të çmuar nga Shkodran Mustafi! (FOTO)

By

Blerim Muharremi është artist, por i çmendur pas futbollit. Të gjithë fansat e tij, e dinë se ai është tifoz i zjarrtë i Barcelonës.

E për Bleron, miku i tij, futbollisti i Arsenalit, Shkodran Mustafi ka pasur një dhuratë speciale.

Në adresë të Bleros ka ardhur fanella e Mustafit nga klubi Arsenal, dhe e firmosur nga vet ai në pjesën e bardhë ku shënohet edhe numri 20.

“Faleminderit për dhuratën vëlla”, ka shkruar Blero në shenjë mirënjohjeje në profilin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm