Blero me një super dhuratë për Afronën?!

By

Nuk ka shumë që kur kanë përfunduar pushimin e tyre në njërin nga ishujt grek, Santorini, e tashmë cifi Blero Muharremi dhe Afrona Dika, i janë kthyer jetës së tyre të përditshme.

Por, duket se menjëherë pas pushimit Afrona është bërë me një veturë personale, të cilën me anë të një imazhi të postuar në llogarinë e saj në Instagram, ku shprehet ‘E dashuroj ‘beben’ time të re‘.

Mirëpo, shtohet pyetja se mos kjo veturë ka qenë nga partneri i saj Blero apo ka qenë vet Afrona ajo e cila i ka bërë vetes dhuratë./Prive.al/

lol

Artikuj të ngjashëm