Blero mbyll debatin me mesazh për Getinjon!

By

Deklarata e Labit mbi klipin e anuluar ka shkaktuar goxha shumë e reagime nga palët tjera të përmendura.

Para pak minutash Blero ka reaguar sërish por këtë herë me mesazh drejt emrit të tretë të përmendur, Getinjos i cili mbështeti Labin në atë çfarë tha.

Por, sipas Bleros, Getinjo nuk i di të gjithë historinë dhe është i gatshmë t’ia tregoj personalisht dhe jo në media sociale.

“Me ta kallxu ni sen unë ty, nuk kishe mendu më njëjtë” – deklaron Blero duke mos treguar se për çfarë konkretisht bëhet fjalë në këtë mes./Prive.al

Artikuj të ngjashëm