Blero ka gati këngën e re dhe këto janë detajet

By

Blero po vjen me një këngë të re në stinën e nxehtë të verës.

Në fakt, ai po vjen në bashkëpunim me Albos.

Kënga e re titullohet “Telenovela”, dhe sipas postimit të tij në Instagram, ajo do të lansohet së shpejti.

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Artikuj të ngjashëm