Blero i jep një premtim të madh Afronës! (FOTO)

By

Këngëtari i njohur Blero përveçë se për muzikë shpeshherë zë vend në titujt e portaleve edhe për shkak të lidhjes së tij me Afrona Dikën.

Çifti kanë një kohë të gjatë që janë së bashku dhe takimet mes tyre pavarësisht distancës së madhe janë të shumta në numër.

E në rast se ato mungojnë, çifti gjen mënyra tjera për t’i shprehur dashurinë njeri tjetrit.

Njejt ndodhi edhe sot teksa këngëtari i dha një premtim të madh të dashurës së tij përmes një postimi në Instagram ku thoshte: “Unë gjithmonë do të jem në anën tënde e dashur @afronadika ❤️️” . /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm