Blero flet për ndryshimet në jetën e tij pas martesës (VIDEO)

By

Sonte në Nd’rrimin e Natës me Alaudin Hamitin, i ftuar ishte Blero.

Këngëtari shpalos shumë gjëra nga jeta e tij profesionale dhe ajo personale duke folur për ndryshimet e tij pas martesës me Afrona Dikën.

Pervec kësaj, ai flet për ‘zënkën’ me Labinot Tahirin dhe Getinjo, që morri shumë vëmendje mediatike.

Për më shumë ndiqni intervistën e pltë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm