Blero flet pasi zbuloi se ka pasur COVID-19

By

Së fundmi, këngëtari Blero Muharremi habiti të gjithë kur teksa tha se vuante nga angina, zbuloi se kishte kaluar COVID-19.

Larg syrit të publikut e ka mposhtur virusin që ka mbyllur botën.

Sot, pas shumë mesazheve të pranuara nga ndjekësit në rrjete sociale, ai ka treguar se është mirë dhe ka falënderuar të gjithë për kujdesin e treguar.

Postimi i plotë i këngëtarit, më poshtë. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm