Blero dhe Afrona me fjalë të ëmbla ndaj njëri tjetrit!

By

Një ndër çiftet më të famshme e më të dashura nga publiku padyshim që janë Blero dhe Afrona.

Dyshja ‘shndërrohen’ në lajm me çfarëdo lloj veprimi që ata ndërrmarrin me apo pa dashjen e tyre.

Kjo vjen natyrisht si rrjedhojë e ndikimit të madh që ata kanë në publik. Pavarësisht kësaj një fakt që po i prish pun disi atyre është largësia mes njëri tjetrit pasi dimë se Afrona po vazhdon të jetojë në Zvicërr teksa Blero në Kosovë.

E dita e sotme i gjeti ata të përmalluar mjaft shumë gjë që i shtyu të publikojnë nga një fotografi me dedikim ndaj njëri tjetrit.

E para e nisi Afrona e cila përmes një fotografie krahas të dashurit u shpreh se “Dua të kthehem prapa tek ky moment si dhe duke iu drejtuar atij se po i mungon shumë”.

Nuk vonoi shumë e Blero iu “kundërpërgjigjë” postimit të së dashurës kështu duke publikuar një fotografi të saj e duke shkruar “Thjesht të dua” 

Për më tepër shikoni postimet e bëra nga dyshja. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm