Blero bëhet për spital (FOTO)

By

Blero nuk është mirë me shëndetin.

Këngëtari bëri me dije përmes Instagramit se është në spital ku shihet duke marrë një infuzion.

Blero nuk bëri asnjë përshkrim dhe nuk tregoi saktë çfarë problemia ka por me sa duket, gripi sezonal e ka kapur edhe atë.

Artisti i vendosi një emoji të mërzitur imazhit.

I urojmë shërim të shpejtë Bleros./Prive.al

Artikuj të ngjashëm