Blerjet e shtrenjta nuk kanë fund për Hanën – Mozzik e Loredana i blejnë pallton me çmim marramendës

By

Për Hana Aliun, vogëlushen shumë të famshme të çiftit të njohur Mozzik Aliut dhe Loredana Zefit, që tani janë të njohura markat e luksit si Gucci.

View this post on Instagram

❤️👼🏻

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Për vogëlushen prindërit po kujdesen që të blejnë veshje të kësaj marke të shtrenjtë e luksoze dhe sigurisht, goxha të kushtueshme.

View this post on Instagram

Mama und Tochter ❤️ @hanaaliu

A post shared by Loredana (@loredana) on

Këpucët e reja të Hanës, kanë kushtuar 150 euro apo 130 funte ndërsa palltoja e re, e koleksionit të ri të Guccit, ka kushtuar rreth 900 euro, apo më saktësisht 877 euro.

T’i gëzojë HANA…

Artikuj të ngjashëm