Blerim Destanin ndërrimi i viteve e gjen vetë të dytin

By

Gjatë tërë 2016-tës kanë qenë pothuajse të pandarë.

Aktorët Blerim Destani dhe Xhevdet Jashari që kanë konsoliduar një miqësi të fortë duket se bashkë do presin edhe ndërrimin e viteve.

Nga Gjermania ku mes tjerash po punojnë në projekte të reja filmike, dyshja kanë përshëndetur fansat përmes fotove në rrjete sociale.

E se kush tjetër do t’i bashkangjitet dy djemve në festime, kjo mbetet të shihet me kalimin e orëve dhe afrimin e mbrëmjes. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm