Bleona si asnjëherë më parë, paralajmërimi bombastik i këngës së re (FOTO)

By

Bleona Qereti sapo publikoi një fotografi me anë të cilës zbuloi datën e publikimit të këngës së re.

‘Monster’ quhet projekti në të cilin artistja po duke super seksi.

8 tetori ësht i rezervuar për Bleonën dhe kjo u bë e ditur përmes imazhit ku ajo ka hipur mbi një makinë.

Projekti i saj i fundit ishe ‘I dont’ need your love’ që pati mjaft sukses./Prive.al

View this post on Instagram

Monster – out October 5 😬

A post shared by Bleona (@bleona) on

Artikuj të ngjashëm