Bleona shfaqet tejet joshëse në këto të brendshme (FOTO)

By

Zakonisht shfaqet tërësisht e zhveshur dhe kështu tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Por Bleona Qereti, di të provokojë edhe ndryshe. Madje, me më shumë elegancë e finesë se sa duke u paraqitur e zhveshur.

Këngëtarja e cila tash e sa kohë po përpiqet të bëjë karrierë në Shtetet e Bashkuara, ka realizuar një set fotografik ku shfaqet në të brendshme tejet atraktive.

Të zeza e me dantella, këto mbathje të llojit “lingerie” duken jashtëzakonisht bukur në trupin e formuar të Bleonës.

Insatgrami i saj së fundmi është mbushur me imazhe të tilla, ku këngëtarja shfaqë format e saja të mrekullueshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm