Bleona nuk i lë vend imagjinatës në imazhet e fundit

By

Derisa jemi në pritje të publikimit të këngës së re, Bleona Qereti ka publikuar imazhe të cilat nuk i lanë vend imagjinatës.

Këngëtarja e cila prej kohësh jeton në Amerikë, ndau fotografi në një kostum plot xixa, i cili ia vuri në pah thithkat por edhe format tejet seksi trupore.

Imazhet e fundit morën mijëra pëlqime dhe komente ng amë të ndryshmet.

Në anën tjetër, nëse nuk e dini, më 8 Mars lansohet projekti i ri i Bleonës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm