Bleona dhe Angela bëhen bashkë: natë e çmendur në Vegas, Bleona fitoi shumë para! (FOTO)

By

Sa herë bëhen bashkë, ato e kallin atmosferën.

Të gjithë e mbajmë mend fotografinë e tyre që bëri bujë, ku Bleona Qereti e Angela Martini i shfaqën të zhveshura e bashkë në shtrat. Super seksi vajzat!

Por më të “çmendura” se sa mbrëmë nuk bëhen. Këngëtarja e modelja që jetojnë në Shtetet e Bashkuara, kaluan natë në Las Vegas duke u zbavitur me të gjitha bukuritë që ofron qyteti i dritave.

Madje, Bleona sikur të mos i mjaftojë gjithë ajo jetë luksoze e pasuri, fitoi edhe para nga një “slot machine”.

Mes të bërtiturash në një video të postuar në Instagram, Angela ka treguar se Bleona ka fituar 23 mijë dollarë.

Wow Bleona… sa me fat që je, gjithmonë të ecën! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm