Blendi Fezviu bëhet baba për herë të dytë

By

Autori i emisionit politik ‘Opinion’ Blendi Fevziu është bërë sot baba për herë të dytë.

Siç raportojnë mediat shqiptare, bashkëshortja e Fevziut, Inesi ka sjellur sot në jetë një vajzë të shëndoshë. Cifti ka vendosur ta pagëzojë foshnjen me emrin Alis.

Ndryshe, Blendi dhe Ines janë prindër edhe të një vajze e quajtur Mishel që tashmë është adoleshente. Urime e jetë të gjatë vajzës! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm