“Bingo”: Kjo është kënga që Blero ia dedikoi Afronës (VIDEO)

By

Gjatë javës së kaluar ai lansoi këngën e tij të re solo.

Projekti i ri muzikor i Blerim Muharremit, kishte melodi latine dhe një klip tejet sensual që përçonte shumë romancë.

Dhe kënga e Bleros i dedikohet pikërisht të fejuarës së tij, Afrona Dikës me të cilën po ashtu para ca ditësh, patën një krizë në lidhje.

Por dyshja e tejkaloi edhe një tjetër dramë në romancën e tyre e tani janë në rregull.

Këtë javë në Prive, Blero flet për këngën e tij të re të cilën tha se ia dedikoi Afronës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm